Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 17.12.15, 10:59


 
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 151
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

 









Гордість нашої школи

Переможці олімпіад та конкурсів
2016/2017 навчальний рік

 
Орест Гончар
9 клас
Переможець І (районного) етапу 
Всеукраїнського конкурсу-захисту 
науково-дослідницьких робіт МАН
(ІІ місце, секція "Історія України";
переможець ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади
з географії (ІІІ місце) та історії (ІІ місце)

Юрій Харчук
11 клас
Переможець І (районного) етапу 
Всеукраїнського конкурсу-захисту 
науково-дослідницьких робіт МАН
(І місце, секція "Історичне краєзнавство";
ІІ місце, секція "Географія і ландшафтознавство")

Павло Стрілець
10 клас
Переможець І (районного) етапу 
Всеукраїнського конкурсу-захисту 
науково-дослідницьких робіт МАН
(І місце, секція "Експериментальна фізика");
переможець ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади
з фізики (ІІІ місце)

Валентина Сьомак
11 клас
Переможець ІІ (районного) етапу 
Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді
імені Тараса Шевченка (ІІІ місце);
переможець І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту 
науково-дослідницьких робіт МАН
(І місце, секція "Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження");
переможець ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади
з географії (ІІІ місце)

2015/2016 навчальний рік

 
Павло Стрілець
9 клас
Переможець І (районного) етапу 
Всеукраїнського конкурсу-захисту 
науково-дослідницьких робіт МАН
(ІІ місце, секція "Експериментальна фізика")

Ткачук Анастасія

7 клас
Переможець ІІ (районного) етапу 
Всеукраїнської олімпіади
з української мови та літератури (ІІІ місце)

 
Федорчук Вікторія
9 клас
Переможець ІІ (районного) етапу 
Всеукраїнської олімпіади 
з української мови та літератури (ІІІ місце)

Орест Гончар
8 клас
Переможець ІІ (районного) етапу 
Всеукраїнської олімпіади з географії (ІІІ місце)
та історії (І місце)
Переможець І (районного) етапу 
Всеукраїнського конкурсу-захисту 
науково-дослідницьких робіт МАН
(ІІІ місце, секція "Історія України")

Валентина Сьомак
10 клас
Переможець ІІ (районного) етапу 
Міжнародного мовно-літературного конкурсу
учнівської та студентської молоді
імені Тараса Шевченка
(ІІІ місце)
Переможець ІІ (районного) етапу 
Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій
(ІІІ місце) та української мови і літератури (ІІІ місце)
Переможець І (районного) етапу 
Всеукраїнського конкурсу-захисту 
науково-дослідницьких робіт МАН
(І місце, секція "Зарубіжна література")

2014/2015 навчальний рік

 
Валентина Сьомак
9 клас
Переможець І (районного) етапу 
Всеукраїнського конкурсу-захисту 
науково-дослідницьких робіт МАН
(ІІ місце, секція світової літератури)
 

 
Юрій Грушецький
9 клас
Переможець районного етапу 
конкурсу-огляду читців-декламаторів 
"Живи, Кобзарю, в пам'яті людській" (ІІІ місце)
 

 

 
Іванна Пилипів
11 клас
Переможець ІІ (районного) етапу 
XIV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості,
присвяченого Шевченківським дням
у номінації "Українська література" (ІІ місце)
Переможець ІІ (районного) етапу 
Міжнародного мовно-літературного конкурсу
учнівської та студентської молоді
імені Тараса Шевченка (ІІ місце)
 

2013/2014 навчальний рік
 
 
Діана Хміль
10 клас
Переможець районного огляду-конкурсу 
читців-декламаторів 
"Живи, Кобзарю, в пам'яті людській" 
(старша вікова категорія, І місце)

 

Іванна Пилипів
10 клас
Переможець ІІ (районного) етапу 
Всеукраїнської олімпіади з української мови
(ІІІ місце)

 

Валентина Сьомак
8 клас
Переможець ІІ (районного) етапу 
Міжнародного мовно-літературного конкурсу
учнівської та студентської молоді
імені Тараса Шевченка
(ІІІ місце)

 

Валентина Зозуля
11 клас
Переможець ІІ (районного) етапу 
Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (ІІІ місце)
Переможець І (районного) етапу 
Всеукраїнського конкурсу-захисту 
науково-дослідницьких робіт МАН
(ІІ місце, секція Internet-технології та Web-дизайн,
ІІ місце, секція світової літератури),
переможець (ІІІ місце) регіонального конкурсу серед шкільної молоді
"Напиши листа Тарасу"

 

Павло Стрілець
7 клас
Переможець ІІ (районного) етапу 
Всеукраїнської олімпіади з фізики
(ІІІ місце)

 

Павло Гогой
11 клас
Переможець І (районного) етапу 
Всеукраїнського конкурсу-захисту 
науково-дослідницьких робіт МАН
(І місце, секція астрономії та астрофізики)

 

Васелюк Віктор
10 клас
Переможець І (районного) етапу 
Всеукраїнського конкурсу-захисту 
науково-дослідницьких робіт МАН
(ІІ місце, секція експериментальної фізики)
Пошук
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Друзі сайту
Офіційний сайт села Пляшева Сайт Свято-Георгіївського чоловічого монастиря на Козацьких Могилах





Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz