Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.04.19, 22:55

Структура та органи управління закладу освіти

Дирекція закладу

Директор - Сьомак Лариса Яківна, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

Заступник директора з навчальної роботи - Гончар Володимир Михайлович, вчитель фізики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист.

Заступник директора з виховної роботи - Скруха Петро Дмитрович, вчитель фізичної культури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

Форма власності:   комунальна власність Демидівської селищної ради.
Навчально-виховний процес здійснюється в одну зміну.
Ліцензований обсяг (максимальна кількість осіб, що можуть навчатися одночасно, або проектна потужність) - 320 осіб.
Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (станом на 01 жовтня 2021 року) - 107 учнів.
Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновником: с.Пляшева, с.Солонів.
Рівень освіти: початкова, базова, повна загальна середня.
Основними формами здобуття освіти у «Пляшевському ліцеї» є:
● інституційна (денна);
● індивідуальна  (педагогічний патронаж).
Мова освітнього процесу: українська.
Іноземна мова, яка вивчається в закладі: англійська.
Розмір плати за навчання здобувачів освіти: згідно зі статтею 53 Конституції України держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах.
Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами: для входу у приміщення ліцею облаштовано пандус.
Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати: ліцей не надає платні послуги.

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти
  У приміщенні закладу освіти знаходиться 11 класних кімнат, загальна площа яких становить 680 кв.м. У ліцеї наявні: майстерня, спортивний зал, комп'ютерний клас (8 комп'ютерів), доступ до Інтернету. Є автобус для підвезенння учнів.
  Наявний пришкільний гуртожиток на 30 місць з належними побутовими умовами.

Кадровий склад: у 2021/2022 н.р. освітній процес забезпечують 21 учитель, із яких 2 - вчитель-методист, 3 - старший вчитель, 11 - мають вищу кваліфікаційну категорію, 5 - першу категорію, 3 - другу категорію, 2 - спеціаліст, два вчителі нагороджено знаком "Відмінник освіти України". Обслуговуючий персонал - 7 чоловік.
«  Квітень 2024  »