Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.03.29, 10:17

Документи [12]
Методичні розробки [19]
Література [10]
Роботи учнів [6]

Каталог файлів

Головна » Файли

Всього матеріалів в каталозі: 47
Сторінки: « 1 2 3 4 5 »

Формування в учнів інтересу до фізики.
Автор - Володимир Гончар, учитель фізики Пляшевської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Методичні розробки | Переглядів: 509 | Завантажень: 34 | Додав: Gonchar | Дата: 14.03.13 | Коментарі (0)

Твір учениці 11 класу Пляшевської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Валентини Зозулі
(ІІІ місце в регіональному конкурсі серед учнівської молоді)
Роботи учнів | Переглядів: 660 | Завантажень: 68 | Додав: Gonchar | Дата: 14.03.13 | Коментарі (0)

Фізика у творах Жуля Верна.
Автор - Володимир Гончар, учитель фізики
Пляшевської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Методичні розробки | Переглядів: 542 | Завантажень: 40 | Додав: Gonchar | Дата: 14.03.12 | Коментарі (0)

Реферат "Екологічний розвиток учнів молодших класів"
Автор - Лариса Яківна Сьомак, вчитель початкових класів.
Методичні розробки | Переглядів: 569 | Завантажень: 424 | Додав: Gonchar | Дата: 14.03.07 | Коментарі (0)

Яскравий тиждень. Автор - вчителька початкових класів Оксана Антонівна Пекарська.
Методичні розробки | Переглядів: 457 | Завантажень: 35 | Додав: Gonchar | Дата: 14.03.07 | Коментарі (0)

Дитяче серце – у твоїх долонях

Автор і укладач: Галина Дмитрівна Грицюк, класний керівник 6 класу  Пляшевської ЗОШ I-III ст.

Посібник містить матеріали з досвіду виховної та позаурочної  роботи у школі та може бути корисним  класним керівникам, бібліотекарям, вчителям-словесникам при підготовці учнів до проведення у школі позакласних заходів.

Методичні розробки | Переглядів: 707 | Завантажень: 156 | Додав: Gonchar | Дата: 14.02.17 | Коментарі (0)

Автор і укладач:
Володимир Михайлович Гончар, учитель фізики та астрономії  Пляшевської ЗОШ I-III ст.

Посібник містить матеріали, які можуть допомогти учителеві астрономії та його вихованцям зорієнтуватись щодо вибору напрямку наукової роботи учнів у системі Малої академії наук учнівської молоді. Описані зміст та результати наукових досліджень з астрономії учнів Пляшевської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які проводились у 2012-2014 н.р.
Методичні розробки | Переглядів: 557 | Завантажень: 146 | Додав: Gonchar | Дата: 14.02.14 | Коментарі (0)

Б.Донат. Физика в играх.

...В основі техніки лежать явища фізики. Фізика є великим полем для дитячої самодіяльності. Але як раз в цій галузі досі спостерігався пробіл: не було жодної книжки, яка описує досліди з фізики на саморобних приладах.
Пропонована юним читачам «Фізика в іграх» покликана частково заповнити зазначену прогалину. Це не підручник фізики. Б.Донат ставить собі завданням не стільки навчити фізики, скільки захопити цією цікавою наукою. Найбільш придатним засобом для цього він вважає цікавий фізичний дослід, майже фокус, яким експериментатор може розважати і вражати своїх товаришів...
Література | Переглядів: 504 | Завантажень: 32 | Додав: Gonchar | Дата: 14.01.18 | Коментарі (0)

Г.Низе. Игры и научные развлечения.
В цікавій формі автор розповідає про різноманітні фізичні явища, з якими ми зустрічаємось на кожному кроці, але не задумуємось над їх науковим поясненням. Паралельно в книзі подано описи кількох десятків простих дослідів, які ілюструють найважливіші закони механіки, оптики, електричних та теплових явищ, магнетизму і багатьох інших розділів фізики.
Література | Переглядів: 621 | Завантажень: 33 | Додав: Gonchar | Дата: 14.01.18 | Коментарі (0)

Програма-жарт "Планетна система".
Створена Бігун Іванною в середовищі Delphi 7.

Роботи учнів | Переглядів: 510 | Завантажень: 40 | Додав: Gonchar | Дата: 14.01.09 | Коментарі (0)