Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.04.19, 03:34

Документи [12]
Методичні розробки [19]
Література [10]
Роботи учнів [6]

Каталог файлів

Головна » Файли » Методичні розробки

О.Польова. Використання методу проектів у процесі вивчення географії
[ Викачати з сервера (877.4 Kb) ] 18.02.08, 22:17

Польова О. Використання методу проектів у процесі вивчення географії. Проект «Динаміка чисельності населення по Пляшевській сільській раді за період 2007-2016 роки». Навчально-методичний посібник. «Пляшевський ліцей»  – Пляшева, 2018. – 20 с.

Посібник містить розробку проекту за темою «Динаміка чисельності населення по Пляшевській сільській раді за період 2001-2010 роки» і рекомендований для вчителів географії. Метод проектів має велике значення для розвитку особистості школяра, дає змогу розкрити резервні особливості особистості і колективу, подолати психологічні бар’єри, закомплексованість,сприяє формуванню інтелектуального і пошукового досвіду, розвиває комунікативні, оргпнізаційні, рефлексійні та інші життєвоважливі уміння та навички. Створюючи проект, учні не просто розв’язують проблемну ситуацію, а й готують кінцевий продукт своєї праці, форму якого вибирають самостійно.

Укладач: Польова О.І., вчитель географії Пляшевського ліцею

Рецензент: Сьомак Л.Я., заступник директора ліцею

Схвалено до друку
на засіданні науково-методичної ради управління освіти,