Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 24.04.20, 15:10

Головна » Файли » Роботи учнів

У категорії матеріалів: 6

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам

Краєзнавчо-дослідницька робота «Духовна спадщина мого народу» (збір матеріалів про видатних діячів культури та мистецтва регіону)

Автор: Скруха Богдан, учень 9 класу

Роботи учнів | Переглядів: 1099 | Завантажень: 118 | Додав: Gonchar | Дата: 16.12.09 | Коментарі (0)

Гумористичний твір Іванни Пилипів, учениці 11 класу.

Роботи учнів | Переглядів: 473 | Завантажень: 8 | Додав: Gonchar | Дата: 15.01.19 | Коментарі (0)

Програма для моделювання електричного поля системи електричних зарядів, створена ученицею 10 класу Валентиною Зозулею у 2013 році. Середовище розробки: Turbo Pascal 7.0.

Дана робота є першим етапом створення програми для моделювання електричних полів. Планується розробка її в середовищі візуального програмування Delphi.

Програма може бути використана при вивченні електростатики у шкільному курсі фізики та в самостійній роботі учнів. З невеликими доробками вона може моделювати і гравітаційне поле.

При створенні програми було враховано, що побудова кожної лінії напруженості обмежувалася розмірами області виведення (640×480). Кількість силових ліній для кожного заряду визначається кроком зміни кута (змінна а в програмі циклічно змінюється з кроком 10, тобто для кожного заряду виводиться 36 ліній).  Збільшення кроку зменшує кількість ліній.

У програмі не проводиться перевірка коректності введення координат зарядів. Потрібно враховувати, що вони повинні міститися у наступних діапазонах: 0<x<640, 0<y<480. Значення зарядів можуть бути вказані у кулонах, мілікулонах, нанокулонах і т.д. або ж в умовних одиницях, що вказують на співідношення між ними. Одиниці вимірювання обов’язково повинні бути однаковими для усіх зарядів.

Розроблений та використаний для створення програми алгоритм побудови силових ліній електричного поля не зустрічається у жодному з джерел, опрацьованих в процесі вивчення даної теми.

Роботи учнів | Переглядів: 404 | Завантажень: 9 | Додав: Gonchar | Дата: 15.01.11 | Коментарі (0)

Вірш учениці 11 класу Пляшевської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Іванни Пилипів
ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням (номінація "Українська література")
Роботи учнів | Переглядів: 425 | Завантажень: 8 | Додав: Gonchar | Дата: 15.01.10 | Коментарі (0)

Твір учениці 11 класу Пляшевської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Валентини Зозулі
(ІІІ місце в регіональному конкурсі серед учнівської молоді)
Роботи учнів | Переглядів: 662 | Завантажень: 68 | Додав: Gonchar | Дата: 14.03.13 | Коментарі (0)

Програма-жарт "Планетна система".
Створена Бігун Іванною в середовищі Delphi 7.

Роботи учнів | Переглядів: 514 | Завантажень: 40 | Додав: Gonchar | Дата: 14.01.09 | Коментарі (0)