Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 24.04.25, 13:05

Головна » 2019 » Травень » 16 » 15 травня - Міжнародний день сім'ї
15 травня - Міжнародний день сім'ї

У рамках тижня "Моя родина" першокласниками Пляшевського ліцею було проведено День сім'ї. Діти закріпили знання про сім'ю та її членів, про те, що в родині всі люблять одне одного, піклуються одне про одного і допомагають одне одному.
  Із превеликим задоволенням діти розповідали про своїх рідних, показуючи їх на світлинах. Підсумком цих розповідей став чудово оформлений колаж на тему "Моя сім'я - частинка України".
  День розпочався із ранкового кола. Діти привіталися, декламуючи вірш:

Наше коло, мов сім'я.
Друзі ми: і ти, і я.
Обніми сусіда зліва,
Обніми сусіда справа.
Ми - одна сім'я.

А ще вони сплели павутинку гарних побажань, бо вважають, що класна родина - це також сім'я. У Щоденнику вражень діти розкрили теми "Я люблю свою сім'ю", "Для мене в сім'ї найважливіше...", "Мої батьки - найкращі".

Першокласники з великим натхненням виготовляли квітку радості - ромашку, яка символізує дружну, міцну сім'ю.
  У цей день до класу була запрошена мама Вишинського Іллі - Надія Олександрівна. Вона разом із своїми дітками Вікою, Васильком та Іллюшею розповіла про їх родовід, особливі традиції та захоплення. У виконанні сім'ї Вишинських діти мали змогу почути пісню "Розкажи мені, мамо..."
  Учні поміркували над тим, чим вони допомагають, чим хотіли б допомогти мамі і татові. Вправа "Долоньки радості" закріпила знання дітей про те, що дружна родина - запорука успішно виконаної справи.
  День сім'ї завершився інсценізацією казочки "Ріпка", котра ще раз нагадала, що у дружній родині завжди панує лад і злагода.

Пекарська Оксана Антонівна,
вчителька 1-го класу