Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 17.11.20, 12:40

Головна » 2016 » Листопад » 16 » 16 листопада - Міжнародний день толерантності
16 листопада - Міжнародний день толерантності

У День 16 листопада жителі багатьох країн світу відзначають Міжнародний день толерантності або День терпимості. Учні 5-8 класів Пляшевської ЗОШ зібралися на годину спілкування, організовану  учнівським самоврядуванням, для того, щоб обговорити дане поняття.

Старшокласники розповіли про те, що це свято було засноване в 1996 році за рішенням Генеральної Асамблеї ООН. День терпимості присвячений дотриманню прийнятої у 1995 році Декларації терпимості. Його мета полягає в тому, щоб зменшити по всій планеті випадки прояву насильства та екстремізму. З цікавістю переглянули відеоматеріал по темі.

Хочеться вірити, що проведення заходів такого типу, спонукатимуть задуматися кожного з нас над власною поведінкою.

Валентина Сьомак, голова учкому школи

Переглядів: 101 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 0.0/0