Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСереда, 24.04.24, 14:13

Головна » 2013 » Грудень » 06
   05-06 грудня 2013 року на базі Радивилівського НВК „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей” імені П.Г.Стрижака відбувся обласний семінар методистів районних (міських) методичних кабінетів (центрів), відповідальних за стан навчання світової літератури з теми „Інтерпретаційна компетентність вчителя та учня: практика формування”. Програма семінару була насиченою та включала як теоретичні так практичні питання щодо розвитку інтерпретаційної компетентності педагогів та учнів.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник начальника відділу освіти районної державної адміністрації І. Киричук.
    Методист кабінету суспільно-гуманітаних дисциплін Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти М.Лавренчук ознайомила уч ... Читати далі »
Переглядів: 588 | Додав: Gonchar | Дата: 13.12.06 | Коментарі (0)