Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.03.29, 17:00

Головна » 2013 » Лютий » 15
  Учні 5 класу Пляшевської ЗОШ I-III ст. цікавляться такими незвичайними істотами, як птахи, спостерігають за життям наших пернатих друзів і допомагають їм узимку. Тому і організували екологічний десант «Нагодуймо птахів». Спочатку пішли у шкільний садок. Виявилось, що Настя з Аліною частенько підгодовували пташечок несолоним салом, гарбузовим насінням. Дивина та й годі! Птахи нас зовсім не злякалися, а просто перед нами утнули цілу виставу (із вдячності, мабуть). Горобчики пурхали, ганялись один за одним і навіть заспівали: «Цвірінь-цвірінь…». Ото радості було!

Рушаємо до лісу. Ліс від школи недалечко. Снігу цієї зими випало чимало. Станіслав з Бо ... Читати далі »
Переглядів: 1019 | Додав: Gonchar | Дата: 13.02.15 | Коментарі (0)