Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.03.29, 11:51

Головна » 2014 » Квітень » 11

З 28 березня по 1 квітня  2014 року  у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини проходив авторський семінар Ш. О. Амонашвілі та П. О Амонашвілі  з основ гуманної педагогіки. Його активною учасницею була вчителька Пляшевської ЗОШ Пекарська Оксана Антонівна.  На черговому  шкільному засіданні методоб’єднання вчителів початкових класів вона поділилася враженнями від почутого зі своїми колегами. Ось, що сказала Оксана Антонівна: « На своєму семінарі видатний вчитель, почесний член Академії освіти, дійсний іноземний член Академії педагогічних наук України, професор  Ш. О. Амонашвілі продовжив роздуми над проблемою гуманізації освіти. Він висвітлив і проаналізував проблеми, які постали перед сучасною школою в умовах глобалізації, ринкових відносин і бездумного імпорту західних освітніх технологій.

... Читати далі »

Переглядів: 656 | Додав: Gonchar | Дата: 14.04.11 | Коментарі (0)