Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.03.29, 04:31

Головна » 2014 » Квітень » 29

Як відомо, позакласна робота сприяє кращому засвоєнню навчального матеріалу, допомагає закріпленню і розширенню знань. Крім того, вона підвищує зацікавленість учнів і прищеплює їм любов до іноземної мови. Позакласна робота є невід’ємною частиною всього учбового процесу з іноземної мови, вона органічно пов’язана з роботою на уроці,але не дублює її, а дає учням можливість виконувати свої знання та вміння на практиці. У процесі підготовки й проведення позакласних заходів іноземною мовою формуються позитивні мотиви навчально-пізнавальної діяльності учнів, які переносяться на їх роботу на уроках: в учнів закріплюється впевненість у своєму вмінні користуватися мовою як засобом спілкування, інтерес до мови і бажання удосконалювати володіння нею. Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Але варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між ... Читати далі »

Переглядів: 619 | Додав: Gonchar | Дата: 14.04.29 | Коментарі (0)