Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.04.19, 07:30

Головна » 2015 » Січень » 31

Оголошення!

Традиційна зустріч з випускниками ювілейних років переноситься на невизначений термін у зв’язку з трагічними подіями в Україні. Про дату зустрічі буде повідомлено додатково.

Переглядів: 485 | Додав: Gonchar | Дата: 15.01.31 | Коментарі (0)

У рамках заходів з нагоди 97-ї річниці бою під Крутами та вшанування пам’яті Героїв Крут, з метою  виховання  у дітей та учнівської молоді поваги до історичного минулого українського народу,  у школі було проведено тематичні заходи,   присвячені вшануванню пам’яті героїчної загибелі юнаків у бою під Крутами, серед яких Уроки мужності (5-8 кл.),  тематична бібліотечна  виставка: «29 січня – День  пам'яті  Героїв Крут». Особливо вразив школярів фільм «Україна: забута історія - Крути - Молода Кров», який ... Читати далі »

Переглядів: 538 | Додав: Gonchar | Дата: 15.01.30 | Коментарі (0)