Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.04.19, 22:20

Головна » 2015 » Січень » 25

22-23 січня на базі районного методичного кабінету відбувся заключний тур І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Рівненської Малої академії наук учнівської молоді. Пляшевську школу цьогоріч представляли учениці 9 класу Ірина Романюк (секція світової літератури, тема роботи: "Художнє втілення ідеї гуманізму (на матеріалі романів Чарльза Діккенса „Пригоди Олівера Твіста”, „Домбі і син”)) та Валентина Сьомак (секція світової літератури, тема роботи: "Пафос заперечення війни, розкриття її руйнівних наслідків для цивілізації та душі в оповіданні Генріха Белля „Подорожній, коли ти прийдеш у Спа…”). Науковим керівником дівчат є Галина Дмитрівна Грицюк, вчителька світової ... Читати далі »

Переглядів: 531 | Додав: Gonchar | Дата: 15.01.25 | Коментарі (0)