Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.03.29, 16:29

Головна » 2015 » Листопад » 16

16 жовтня у 8 класі був проведений тренінг «Вчимося бути толерантними». Метою тренінгу стало знайомство учасників із загальнолюдськими цінностями, розширення словникового запасу, розвиток гнучкості мислення, формування навичок толерантного спілкування.
   Були проведені такі вправи як «Мій образ» де учні малювали власний образ у символах та образах, після чого кожен презентував свій, «Зашифроване слово», «Асоціативний ряд» - вертикально записане слово «Толерантність» де учні називали слова-характеристики людини, які асоціюються зі змістом поняття «толерантність» і починаються з літер вертикального рядка.
   На тренінгу діти поглибили знання про «толерантність», як бути толерантною людиною. Діти з радістю брали участь у вправах, в обговоренні теми «Що таке толерант ... Читати далі »

Переглядів: 548 | Додав: Gonchar | Дата: 15.11.16 | Коментарі (0)