Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 24.03.28, 18:19

Головна » 2015 » Лютий » 24

З нагоди Міжнародного дня рідної мови бібліотекарем публічно-шкільної бібліотеки у Пляшевській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено літературний вернісаж "У мові - доля народу".

У заході взяли участь учні 2-8 класів. Ведучі Зозуля Мар'яна та Федорчук Вікторія, учениці 8 класу, звернули увагу на значення рідної мови у нашому житті. Прозвучала "Молитва до мови" Катерини Мотрич у виконанні учениць 8 класу Ткачук Марії та Ященко Ірини.&nbs ... Читати далі »

Переглядів: 517 | Додав: Gonchar | Дата: 15.02.24 | Коментарі (0)

На виконання протокольного доручення начальника відділу освіти Ковалевської І.М. від 30.01.2015 р. №87 Пляшевська ЗОШ гостинно відкрила спортивний зал для жителів територіальної громади. Чотири рази на тиждень старшокласники та молодь села у вечірній час та у вихідні дні грають у волейбол. Разом з ними проводять своє дозвілля молоді вчителі Чубай Н.С., Гогой Я.П. Проводяться змагання з нашими сусідами - молоддю с.Вербень Демидівського району. Як наслідок, молодь менше відвідує бари.

П.А.Ремесник, директор школи

Переглядів: 467 | Додав: Gonchar | Дата: 15.02.24 | Коментарі (0)