Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.03.29, 12:09

Головна » 2017 » Червень » 22

Завершив своє існування цьогоріч пришкільний мовний табір «Повітряні кульки».
  Сумно прощатись із дітьми, котрі так  щиро ділились хорошим настроєм та світили  яскравіше сонця у похмурі дні.
   Учні мали можливість весело проводити час, удосконалюючи при цьому свої знання із англійської мови.
   Розучування пісень, прислів'їв та рифмівок, перегляд презентацій, відео, мультфільмів англійською мовою, змагання на найкращу зарядку, шашковий та футбольний турніри, армреслінг, конкурс малюнків на асфальті на тематику миру, екскурсії в музей «Поле Берестецької битви», до сільської бібліотеки, до «Козакової ями», до урочища "Камінчики», арт-студія, дизайн та “пошиття” суконь, створення образу та зачісок “Дівчина Україна”, рухливі ігри на свіжом ... Читати далі »

Переглядів: 605 | Додав: Gonchar | Дата: 17.06.22 | Коментарі (0)