Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВівторок, 24.04.23, 09:53

Головна » 2018 » Вересень » 28

Бібліотечний уік-енд «Дивосвіт скарбів книжкових» 28 вересня відбувся  у публічно-шкільній бібліотеці-філії с.Пляшева для учнів 1-5 класів. Захід  приурочено  Всеукраїнському дню бібліотек, який щороку відзначається 30 вересня.
  Спочатку бібліотекар ознайомила дітей  з історією виникнення бібліотек, з фондом нашої бібліотеки та правилами користування бібліотекою. Учениці  5 класу Якобчук Ангеліна та Причепа Богдана підготували представлення бібліотеки у віршах. На заході згадали не лише правила поведінки з книгою, а й обов’язки свої, як читачів. Діти пограли у літературні піжмурки «Вгадай героя ка ... Читати далі »

Переглядів: 457 | Додав: gonchar2101 | Дата: 18.09.28 | Коментарі (1)