Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВівторок, 24.04.23, 07:30

Головна » 2019 » Січень » 22

День Соборності України – національне свято нашої держави, що відзначається щороку 22 січня. Урочисті заходи,  щодо проголошення «Акту Злуки», були проведені сьогодні у нашому ліцеї. Учні 5 та 10 класів підготували  історичну мандрівку «100-річчя Дня Соборності України». Захід розпочався флешмобом  «Соборність». Короткий екскурс сторінками історії  зробив П.А.Ремесник, директор ліцею. Ведучі Олеся Романюк та Анастасія Ткачук (учениці 10 класу) запросили на свято Західну Україну (роль виконувала Богдана Причепа,учениця 5 класу) та Східну Україну (роль виконувала Ангеліна Якобчук, учениця 5 класу), які о ... Читати далі »

Переглядів: 586 | Додав: Gonchar | Дата: 19.01.22 | Коментарі (0)