Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 24.04.20, 12:18

Головна » 2019 » Лютий » 25

25 лютого у Пляшевському ліцеї відбувся святковий ранок, присвячений 148-ій річниці з дня народження Лесі Українки «Ні, я жива! Я буду вічно жити!» Учні молодших класів декламували вірші великої поетеси. У дитячому читанні, яке демонстрували першокласники Юліана Ковальчук, Ілона Чирська, Богдан Криштоф, учні другого класу Тоня Березюк, Ліля Бойцукевич, Дмитро Залевський, Настя Приказюк, третьокласники Софія Якобчук, Назар Ремесник та учень четвертого класу Андрій Ковальчук,  яскраво передавалися  і легкий сум, присутній у ліричній поезії, і її глибока любов до рідної землі.

... Читати далі »

Переглядів: 489 | Додав: Gonchar | Дата: 19.02.25 | Коментарі (0)

Адміністрація ліцею дякує всім батькам здобувачів освіти, небайдужим односельцям, представникам органів місцевого самоврядування, вчителям, котрі прийшли на зустріч із головою Демидівської селищної ради Іщуком В.М., начальником управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Демидівської селищної ради Грицютою О.Г., депутатами, та проявили однозначну та чітку підтримку Пляшевському ліцею.

Переглядів: 539 | Додав: Gonchar | Дата: 19.02.25 | Коментарі (0)