Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.04.19, 19:33

Головна » 2019 » Березень » 06

Коли настає весна, вона наповнює світ ніжністю, відчуттям оновлення та свіжості. І свята, які приходять разом із нею, такі ж радісні, лагідні і привітні, сповнені надій на краще. Саме таким було свято «Акварелі весни» у Пляшевському ліцеї. Школярі до нього готувалися заздалегідь: кожен клас від п’ятого по одинадцятий виготовили тематичні декорації у формі сердечок, мерехтливих метеликів, квітів, якими прикрасили стіни спортивної зали; накрили гостинно солодкі столи, що теж були стилістично задекоровані. Адже саме на це весняне свято до Пляшевського ліцею на вечір-зустріч завітали учні Острівської гімназії разом із ди ... Читати далі »

Переглядів: 706 | Додав: Gonchar | Дата: 19.03.06 | Коментарі (0)