Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВівторок, 24.04.23, 08:11

Головна » 2018 » Листопад » 9 » 9 листопада - День української мови та писемності
9 листопада - День української мови та писемності

Кожен народ пишається тим, що має свою мову. У нас вона калинова, барвінкова, українська рідна мова. Рідна, як мама і тато, як земля, на якій живемо. Цю мову ми чуємо змалку, нею промовляємо перші слова, на ній слухаємо колискові. Мова - це душа народу. І саме про мову, історію виникнення книг, сучасне книгодрукування дізналися учні 1-5 класів під час свята.
  Ведучі, учні 5 класу Масюк Богдана та Федорова Діана, не тільки читали вірші, а й пропонували продовжити прислів'я, відгадати загадки. Діти співали пісні, декламували вірші, слухали поради, як потрібно ставитися до книжки.
  Учні 3 класу презентували свої улюблені книги, познайомили діток з новими авторами.

А якими гарненькими були наші першокласники: у вишиванках, віночках! І так схвильовано промовляли:
Як я була ще маленька,
Колисала мене ненька.
Колисочку гойдала
Й ніжну пісеньку співала.

А другокласники продовжували:
Зі слова починається людина,
Із мови починається мій рід,
Ласкава, мамина, єдина,
Щебече соловейком на весь світ.

Хлопчики-четвертокласники гордо заявляли:
Бо ж вона така багата
І така чудова,
Неповторна і крилата -
українська мова.

Я буду рада та щаслива, якщо від сьогоднішнього свята у серці кожної дитини залишиться краплина любові, пошани, поваги до рідної мови.

Хом'як Лариса Володимирівна,
вчитель початкових класів