Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.04.19, 05:25

Головна » 2022 » Лютий » 23 » Благодійна акція
Благодійна акція

Не стримуй добра потребуючому, коли в силі твоєї руки зробити його.
(Притчі 3:27)

21-23 лютого учасники освітнього процесу Пляшевського ліцею, мали змогу долучитись до акції, яку проводить благодійний фонд «Усмішка Тимоші». Сім’я Санько, втративши сина Тимофія у боротьбі проти раку крові, заснувала благодійний фонд, який має на меті допомагати у подоланні цієї недуги, і планує відкрити дитячу онкологічну клініку, де безкоштовно лікуватимуть дітей, у яких діагностували лейкоз. Ця благодійна акція не може обійти кожного з нас тому, що чужих дітей не буває. Ніхто не знає, що нас чекає завтра. Людина покликана робити добро та допомагати ближньому, адже такі настанови дає нам християнство. Порадившись з батьками, школярі вирішили відмовитись від маленьких радощів у вигляді походу до магазину по солодощі чи іграшки, а гроші, які могли витратити на себе, віддати на благородну справу і, можливо, ця маленька участь, врятує чиєсь безцінне життя. Усім шкільним колективом зуміли зібрати чотири тисячі гривень, які переказали на рахунок благодійного фонду.
  Будьмо милосердними, дружніми та співчутливими. Деталі про фонд «Усмішка Тимоші» можемо знайти на просторах інтернету. Дякуємо всім, хто долучився до доброї справи у підтримці наших земляків. Особливо дякуємо благодійників за ініціативу у добрій справі. Нехай Господь Бог оберігає всіх Нас!!!

Володимир Возний, вчитель основ християнської етики

Переглядів: 468 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/6