Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 18.02.26, 00:15

Головна » 2018 » Лютий » 6 » День безпечного Інтернету
День безпечного Інтернету

6 лютого людство відзначає День безпечного Інтернету (Safer іnternet day). Традицію запровадили в Європі в 2004 році, бо вже на той час питання інформаційної безпеки виявилися актуальними для різних країн світу. В тому, щоб зробити Інтернет чистішим і безпечнішим, зацікавлений будь-який інтернет-користувач. Кожний шостий житель Землі регулярно працює у Всесвітній мережі, Згідно з даними дослідження Інтернет Асоціації України, в нашій країні користуються Інтернетом 21,6 млн користувачів.

Долучилися до відзначення Дня безпечного інтернету і учні Пляшевського ліцею. Школярі згадували правила поведінки про роботі в мережі, переглянули навчальні відеоматеріали, реєструвалися для перегляду онлайн лекції з курсу «Вступ до кібербезпеки».

Володимир Гончар, вчитель інформатики

Переглядів: 60 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/1