Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 17.11.20, 12:41

Головна » 2016 » Листопад » 21 » День Гідності і Свободи
День Гідності і Свободи

Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності.

Учні нашої школи провели лінійку до Дня Гідності і Свободи, де вшанували патріотизм і мужність українців, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року повстали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору.

Учні школи провели благодійний ярмарок. За отримані кошти педколектив та учні школи облаштують шкільний куточок Героїв Майдану і воїнів-захисників України в АТО.

В.Вараницька, педагог-організатор

Переглядів: 93 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/2