Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.04.19, 21:49

Головна » 2013 » Жовтень » 8 » День учителя
День учителя

Кожного року в першу неділю жовтня в Україні святкується День вчителя. Шанують працю вчителів і в Пляшевській загальноосвітній  школі І-ІІІ ст. На урочистій ранковій лінійці учнi були господарями і на один день стали вчителями! Традиційно в школі щорічно проводиться концерт присвячений Дню вчителя. Велика і дружня родина нашоi школи зібралaсь напередоднi, щоб разом відсвяткувати цей прекрасний та хвилюючий день. Вчителi  отримали в подарунок  чудовi пiснi, запальнi танцi, смiшнi гуморески та безлiч теплих  слiв вiд своiх вихованцiв.

Підтримуючи цю добру традицію, в професійне свято працівників освітньої системи – День вчителя, ми поспішаємо приєднатися до привітань на адресу всіх вчителів та педагогів. Бажаємо їм міцного і непохитного здоров’я, трепетного ставлення їх учнів і найкращих успіхів! Зі святом вчителя Вас!

М.Галамбіца,

вчитель англійської мови