Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВівторок, 24.04.23, 09:33

Головна » 2017 » Жовтень » 1 » День учнівського самоврядування
День учнівського самоврядування

Самоврядування – один із головних принципів діяльності учнівської спільноти. Суть його полягає у реальній участі школярів в управлінні класу, школи. Суспільство потребує лідерів, людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. Ось чому головне завдання школи – знайти і підтримати учнівську молодь, чия життєва позиція спрямована на активну участь у громадському житті.
   29 жовтня 2017 року в школі відбувся День учнівського самоврядування, під час якого старшокласники здійснювали управління школою, проводили уроки з молодшими  школярами. Звичайно, цьому передувала клопітка робота: було розроблено розклад уроків, план шкільних заходів, кожен "вчитель" ретельно готувався до уроків.

Зранку на порозі школи учнів зустрічала "директор", учениця 11 класу Мар'яна Зозуля. Після загальношкільної лінійки школярі вирушили на уроки, які проводили: Павло Стрілець - заступник директора, вчитель фізики та інформатики, Орест Гончар - вчитель історії, Мар'яна Зозуля - вчитель української мови та літератури, Віталій Присяжнюк,  Вадим Гірський, Ігор Рузак - вчителі фізичної культури, Вікторія Федорчук - вчитель англійської мови, Ірина Ященко, Анастасія Романюк, Діана Сидорук, Іванна Масюк - вчителі початкових класів, Богдан Скруха - вчитель біології, Вікторія Пилипюк - вчитель математики, Аліна Юхимчук - вчитель географії.
   Завершився День самоврядування святковим концертом з нагоди Дня працівників освіти.

Переглядів: 527 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/1