Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.04.19, 02:34

Головна » 2016 » Грудень » 8 » День Збройних сил України
День Збройних сил України

6 грудня вся країна відзначає День Збройних сил України. У цей день в нашій школі відбулася зустріч з Масюком Андрієм, випускником нашої школи, демобілізованим строковиком Національної гвардії України. Учні захоплено слухали розповідь про будні служби Андрія, а також про різні цікавинки із життя військового.

Також у цей день традиційно у нашій школі проходить захід "Супер козак школи". У змаганнях взяли участь по одному учаснику із 5-8 класів, а саме : Ткачук Іван (5 клас), Пилипюк Олександр (6 клас), Лех Любомир (7 клас) та Костюк Денис (8 клас).

Хлопці змагалися між собою у різних конкурсах. Результати кожного конкурсу справедливо оцінювали жюрі - учні 11 класу.
   За підсумками змагань:
3 місце отримав Лех Любомир
2 місце - Пилипюк Олександр та Костюк Денис
1 місце зайняв наймолодший учасник Ткачук Іван.
   Бажаємо щоб такі заходи плекали патріотичний дух кожного учня нашої школи.

Сьомак Валентина, голова учкому Пляшевської ЗОШ I-III ст.

Переглядів: 501 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 4.0/1