Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСереда, 24.04.24, 20:23

Головна » 2015 » Червень » 16 » Дитячий мовний табір “Bubbles”
Дитячий мовний табір “Bubbles”

От і підходить до завершення робота дитячого мовного табору “Bubbles”.

Пляшевської ЗОШ І-ІІІ ст. 2015 року. Вже за десять днів його відвідування було проведено безліч заходів, серед яких особливе місце зайняв  “День України”, а саме конкурс малюнків на асфальті на тематику миру. Впевнена, немає на цьому світі такої людини, яка є байдужою до долі своєї країни. Особливо зворушливими є переживання дітей. Бо це не просто малюнок, а вияв хоч і дитячого, та палкого патріотизму, співпереживання країні у нелегкий для неї час.

Захопливим  також був і “День мистецтва”, день відкриття  учнівської арт-майстерні  бісероплетіння. Тепер ми не просто знаємо як перекласти назву тієї чи іншої тваринки на англійську, а і як виготовити її власними руками із бісеру.

За що і лунають особливі слова вдячності учениці 8 класу Федорчук Вікторії, яка з високою майстерністю провела нам цей майстер-клас.

Ну і звичайно, неможливо уявити літо без походів до річки, де учні із превеликим задоволенням насолоджувались прохолодою води та рухливими іграми на свіжому повітрі.
   Чекаємо із нетерпінням нового навчального року, а особливо, уроків англійської мови!

Н.С.Чубай, вчителька англійської мови

Переглядів: 559 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 2.2/4