Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 24.04.25, 09:18

Головна » 2015 » Листопад » 24 » День Гідності та Свободи
День Гідності та Свободи

Педагогічний колектив Пляшевської ЗОШ І – ІІІ ст. намагається приділяти якомога більше уваги патріотичному вихованню підростаючого покоління і тому наш вчительський і учнівський колективи з відповідальністю та пошаною віднеслися до відзначення та проведення Дня Гідності та Свободи, який відзначається  21 листопада.

З метою утвердження ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного покоління об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, у нашій школі 20 листопада було проведено загальношкільний захід «Герої не вмирають!». Учні декламували поезії, присвячені Героям Майдану, переглядали відео-хроніку подій Помаранчевої Революції 2004 року та Майдану Гідності 2013-2014 років. Усі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Валентина Вараницька, педагог-організатор

Переглядів: 466 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 3.0/2