Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 24.04.20, 01:07

Головна » 2015 » Жовтень » 4 » Дорога вчителя вся зіткана з любові!
Дорога вчителя вся зіткана з любові!

Учителю вклоняємось доземно!
Учителю! Пораднику і друже!
Ви вибрали дорогу непросту,
Ми Вам сьогодні дякуємо дуже,
За Вашу працю вчительську святу!
Усі знання одержані важливі,
Вони згодяться потім на Землі.
За те, що добрі ви до нас і терпеливі,
Ми Дякуємо, рідні вчителі!
За ласку Вашу, чуйність і турботу,
За те, що підняли нас на крилі,
За повсякденну, клопітку роботу
Ми дякуємо, дорогі учителі!

Жовтень щедрий на осінні барви. А ще він приносить в наші оселі особливе свято ‒ День учителя. Ми всі причетні до нього. Без знань, що сіють в наші душі вчителі, не проросли б ті зерна, що заколосились величною нивою наших успіхів, досягнень, відкриттів.

Саме вчителі сіють в дитячих душах оту незгасну любов до всього українського. А ми, їх вихованці, несемо цю любов у життя.
   Шановні вчителі! Дякуємо за Вашу мудрість, за те,  що ділите зі своїми вихованцями радощі, пишаєтесь їхніми здобутками.
Нехай у Вас буде здоров’я міцне, мов граніт, щастя ллється рікою, десь довго блукає старість, а душа з кожним роком лише молодіє. Адже вся Ваша вчительська доля зіткана із рожевих світанків дитинства, наповнена цілющим джерелом знань, які ви щедро переливаєте в серця школярів, вічним трепетом шкільного дзвоника, що відлунюється споминами. Всі ми, чиїсь учні, завжди залишимось дітьми біля воріт своєї школи. І завжди доземно вклонятимемось тим, хто виводив нас у світ.

Щиро дякуємо, рідні, мудрі, найкращі!
І світанком жовтень полонить хай спогади,
А душа ще довго радіє й співає.
Ти ж моя, учителько, джерела хранителько,
Серця чистим променем всіх обійняла!
Є перша заповідь ‒ учителя любити!
Зі своєю совістю дружити,
Щоб недаремно час пройшов.
Й лови себе на слові:
Дорога вчителя вся виткана з любові!

Ми провели опитування,  щоб дізнатися, яким, на думку вчителів та учнів повинен бути ідеальний вчитель.  Давайте дізнаємось, що ж з цього вийшло.
Хом’як Лариса Володимирівна, вчитель початкових класів:
- На мою думку, ідеальних людей немає. Але все ж хороший вчитель повинен добре знати свій предмет, любити дітей, мати почуття гумору, інколи самим ставати дитиною.
Лотоцький Юрій Васильович, вчитель трудового навчання:
- Ідеальний вчитель має вміти фарбувати, клеїти, забивати цвяхи, лагодити меблі, працювати до ранку, умовляти, прощати, ходити на роботу хворим і входити в чиєсь становище.
А якщо серйозно, ідеальний вчитель має добре знати свій предмет, знаходити спільну мову з дітьми та любити їх.
Скруха Петро Дмитрович, вчитель фізкультури:
- Вчитель повинен хронічно любити дітей. Має бути добрим та терпеливим.
Васелюк Ярослав, 5 клас:
- Ідеальний вчитель має вміти добре пояснювати. Бути завжди веселим. Не ставити двійок, а лише одні дванадцятки. Дозволяти грати комп’ютерні ігри.
Ткачук Софія і Криштоф Ірина, 6 клас:
- Ідеальний вчитель повинен любити своїх учнів, як власних дітей.
Учні 2 класу:
- На нашу думку, ідеальний вчитель має ставитись добре до дітей  і не кричати. Має бути завжди гарно одягненим, бути добрим, красивим і носити корону(в прямому значенні цього слова).
Учні 1 класу:
- Вчитель повинен бути хоробрий, добрий, радісний. Має добре поводитись на уроках.
Масюк Назар та Ремесник Ілля, 3 клас:
- Учитель має завжди на уроках відпускати учнів на двір погуляти, має не ставити двійок, багато не вимагати, не задавати домашнього завдання і повинен дозволяти їздити на своїй машині, якщо вона у нього є.
Учителі! Прийміть найщиріші і найтепліші вітання від своїх учнів, у серцях яких вогником Віри, Надії та Любові вічно палатиме Мудрість, Турбота, Ласка, Любов…

Валентина Сьомак, голова учкому

Переглядів: 569 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 3.5/4