Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСереда, 24.04.24, 20:25

Головна » 2018 » Травень » 17 » ДПА у 4 класі
ДПА у 4 класі

Сьогодні у четвертокласників Пляшевського ліцею найрадісніший і найвідповідальніший день. Найрадісніший, бо вони подорослішали. А найвідповідальніший тому, що сьогодні вони виконали останню контрольну роботу на державну підсумкову атестацію.
 Учні були приємно здивовані тим, що жодна із контрольних робіт не викликала великих труднощів, а лише передбачала перевірку таких результатів навчання як уміння працювати з текстом та застосування мовних знань і вмінь на практиці.

Із такою важливою подією школярів четвертого класу привітав директор ліцею Петро Андрійович Ремесник. Він побажав випускникам початкової школи успіхів, удачі і натхнення.
 Привітно посміхалось сонечко надворі, а у класі так само усміхалась вчителька. Вона знала: її учні покажуть хороші результати.

Оксана Пекарська, вчителька 4-го класу

Переглядів: 495 | Додав: gonchar2101 | Рейтинг: 5.0/4