Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 17.11.20, 12:39

Головна » 2017 » Квітень » 12 » Екологічна акція «Посади дерево миру»
Екологічна акція «Посади дерево миру»

10 квітня учні Пляшевської школи долучилися до щорічної екологічної акції «Посади дерево миру». Акція покликана не лише озеленити різні куточки нашої держави, а й привернути увагу українців до екологічних проблем, крок за кроком долучати кожного громадянина до посильного внеску задля збереження та примноження природної спадщини, сприяти формуванню екологічної свідомості та патріотизму. Тож учні старших класів вийшли саджати горіхову алею на території музею-заповідника «Поле Берестецької битви» на честь 50-річчя створення музею.

Старшокласники спільно із своїми педагогами завзято копали ямки, поливали та висаджували свої деревця миру. Сподіваємося, що участь школярів у такому заході, сприятиме їхньому усвідомленню того, що висадка дерев покликана не лише озеленити наші населені пункти, а й крок за кроком долучати кожного українця до порятунку природи та особистого внеску в її розвиток.

Петро Ремесник, директор школи

Переглядів: 113 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/2