Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВівторок, 17.09.26, 17:32

Головна » 2016 » Квітень » 6 » Фізичний конкурс "Левеня"
Фізичний конкурс "Левеня"

6 квітня у нашій школі відбувся конкурс “Левеня”, який проводиться Львівським фізико-математичним ліцеєм при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

У ньому взяли участь 19 школярів (7 клас - 4 учні, 8 клас - 6 учнів, 9 клас - 7 учнів, 10 - 2 учні), які цікавляться фізикою, ті, хто любить думати і спостерігати, змагатися і перемагати. Юні фізики перевірили свої знання і інтуіцію, помірялися силами з ровесниками з усієї України.

Кожен учасник відчув азарт змагання і увійшов до складу єдиної команди дорослих і дітей, представників великих міст і маленьких селищ з різних куточків України, яких об’єднує найцікавіша наука про природу – ФІЗИКА.

Володимир Гончар, вчитель фізики

Переглядів: 92 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 3.2/4