Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.04.19, 06:33

Головна » 2018 » Березень » 30 » Інтелектуальна гра-змагання «Літературний крос»
Інтелектуальна гра-змагання «Літературний крос»

2 квітня – Міжнародний день дитячої книги. Починаючи з 1967 р. з ініціативи і за рішенням Міжнародної ради з дитячої книги 2 квітня, в день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена, весь світ відзначає Міжнародний день дитячої книги, підкреслюючи тим самим важливу роль дитячої книги у формуванні духовного і інтелектуального обличчя усіх дітей.
   В межах Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги в Пляшевському ліцеї проведено інтелектуальну гру-змагання «Літературний крос» між учнями 5-8 класів. Гра відбувалася між двома командами: «Росинант», капітан Лех Любомир, 8 кл. і «Афіна», капітан Пилипів Яна, 8 кл.
   Мета заходу непроста: перевірити знання учнів із зарубіжної літератури і виявити найсильніших, розвивати читацький інтерес  в учнів і вміння логічно мислити, а також виховувати любов до книжки, почуття колективізму, толерантності і інтересу до вивчення культур інших народів.
   Усім відомо, що спортивний крос – це біг з перешкодами. «Літературний крос» теж передбачав чимало перешкод. Учасникам змагання треба було подолати струмок «Примітивний», пагорб «Український», печеру «Історичну», долину «Фразеологічну», ліс «Зарубіжний», болото «Біологічне»,  океан «Географічний», пустелю «Математичну» і поле «Інтелектуальне». Учні діяли енергійно, на запитання старалися відповідати швидко і впевнено, бо ж усі  хотіли першими прийти до фінішу. Учнівське журі у складі Чирської Т., 8 кл., Грицаюка О., 7 кл., Семенюка Ю., 6 кл., Причепи Н., 5 кл. ретельно  фіксувало результати кожного етапу гри.

Діти старалися. (Команда Пилипів Яни – Масюк Марія, 5 кл., Бойцукевич Віка, 6 кл, Шаула Мар’яна, 7 кл, Васелюк Ярослав, 7 кл., Криштоф Іра, 8кл., Ткачук Соня, 8кл.; команда Леха Любомира – Ремесник Ілля, 5 кл., Софілканич Віолетта, 6 кл., Бочков Ілля, 7 кл., Хом’як Володя, 7 кл., Томашевський Олег, 8 кл., Грицаюк Дмитро 8 кл., Бойцукевич Дмитро, 8 кл.) Усі проявили інтерес до заходу. Дехто розгубився. Проте важливо, що ніхто не нудьгував.
   Усім учасникам гри велике спасибі!
   Мета була досягнута. Учні самі оцінили свою діяльність на всіх етапах. Панувала доброзичлива, дружня атмосфера. З честю подолала усі перешкоди і перемогла команда «Афіна». Найактивнішими були Лех Л., Грицаюк Д., Криштоф І., Васелюк Я. А Пилипів Яна проявила весь свій інтелектуальний потенціал і стала найсильнішою.
   Читайте, діти!
   «Книга – це віконце, через яке діти бачать і пізнають світ і самих себе», - навчав великий педагог В.О. Сухомлинський.

Галина Грицюк, учитель зарубіжної літератури Пляшевського ліцею

Переглядів: 645 | Додав: gonchar2101 | Рейтинг: 5.0/4