Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 24.04.20, 13:14

Головна » 2018 » Листопад » 9 » Калинова, барвінкова, солов'їна - все це мова України!
Калинова, барвінкова, солов'їна - все це мова України!

Щороку, 9 листопада, у День української мови та писемності, у Пляшевському ліцеї стартує Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, мета якого - піднесення престижу рідної мови у нашій країні, а також утвердження її державного статусу.
  Цьогоріч учителями-філологами був написаний диктант "Мова - душа народу". Інтелектуальну гру "Найкращий знавець української мови" було проведено в 11 класі вчителькою зарубіжної літератури Грицюк Галиною Дмитрівною. Нотку гумору вніс захід "Розминка-цікавинка", проведений у 7 класі вчителькою української мови Ковальчук Світланою Антонівною.   Учні 1-5 класів підготували літературно-музичну композицію "
Яке прекрасне рідне слово! Воно не світ, а всі світи!" (вчителі Вараницька В.В., Пекарська О.А., Сьомак Л.Я., Хом'як Л.В., Коринецька Р.П., бібліотекар Хміль М.М.).

Школярі активно беруть участь у конкурсах, адже переконані, що в Україні повинна панувати рідна мова, а нові покоління повинні спілкуватися тільки українською мовою.

Ковальчук С.А.., вчителька української мови та літератури

Переглядів: 499 | Додав: gonchar2101 | Рейтинг: 5.0/3