Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 24.04.25, 03:12

Головна » 2019 » Квітень » 10 » Книга – мій друг
Книга – мій друг

У рамках тижня «Книга – мій друг», який проходив у першому класі Пляшевського ліцею, вчителька Оксана Антонівна Пекарська ознайомила своїх учнів із значенням книги у житті людини, проводила різні заняття, ігри, вчилися разом писати перші шкільні твори… Учні довідалися багато нового, цікавого та повчального.
  А 10 квітня бібліотекарем Хміль Марією Миколаївною проведено експрес-заняття «Вчись і ти, як книгу зберегти». Книги, як люди: народжуються, живуть, старіють. Як люди можуть хворіти. А захворівши, потребують лікування. Є в нашій бібліотеці книги, які дещо зносилися та втратили свою привабливість, тож вони з великим нетерпінням очікували на турботливі рученята юних «лікарів».

Першокласники із захопленням ознайомились з «Книжковою лікарнею», брали участь в ремонті книг та серйозно віднеслись до виконання роботи, ще раз переконавшись , що книга – найкращий друг. Завдяки їх старанню багато сумних, але мудрих книжечок здобули нове життя. Бібліотекар разом із «полікованими» книгами щиро дякують діткам за їх працю та небайдужість і сподіваються, що вони і надалі бережливо ставитимуться до її величності - Книги.

Марія Миколаївна Хміль,
бібліотекар публічно - шкільної бібліотеки – філії с.Пляшева