Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВівторок, 24.04.23, 19:40

Головна » 2019 » Березень » 11 » Конкурс "Суперкозачка ліцею"
Конкурс "Суперкозачка ліцею"

7 березня козаки і козачки звітували курінному отаману Хом'яку Володимиру, учневі 8 класу, про прибуття на конкурс "Суперкозачка ліцею".
  Свято розпочалося піснею "Ти одна така..." у виконанні найдзвінкішого голосочка нашого ліцею четвертокласника Михайлика Скрухи.
  Свої сили у різноманітних конкурсах випробовували Мар'яна Шаула (8 клас), Марія Масюк (6 клас) та Яна Юхимчук (5 клас). У залі панувала дивовижна атмосфера. Найбільше усім сподобався конкурс, де нашим учасницям допомагали наймолодші моделі нашого ліцею: Ілона Чирська, Діана Лейбик, Аня Троян (учениці 1 класу), Лілія Бойцукевич, Антоніна Березюк, Анастасія Приказюк (учениці 2 класу), Софія Якобчук (учениця 3 класу), Ірина Романюк, Марія Троян, Ангеліна Якобчук, Богдана Причепа, Лія Борисовська (учениці 5 класу). Учасниці пригостили журі приготовленими стравами, до складу яких входили лише 5 інгредієнтів: бутерброди "По-українськи" (Мар'яна Шаула), салат "Лебедина ніч" (Марія Масюк) та салат "Класичний" (Яна Юхимчук).

За підсумками семи конкурсів, які оцінювали Анастасія Романюк, Діана Сидорук та Іванна Масюк (учениці 11 класу), суперкозачкою ліцею стала Яна Юхимчук, яка була нагороджена почесною грамотою. Друге місце посіла Марія Масюк і була нагороджена грамотою "Господарочка ліцею". За третє місце грамотою "Міс ніжність" була нагороджена Мар'яна Шаула.

В.Вараницька, педагог-організатор

Фотографував Богдан Скруха, учень 11 класу