Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.03.29, 02:57

Головна » 2014 » Червень » 22 » "Козацький гарт - 2014"
"Козацький гарт - 2014"

Щороку у Пляшеву скликає  учнівську молодь живий дзвін героїчної минувшини – острів Журавлиха. Скликає – схилити голови перед безсмертям лицарів козацької слави.

17 червня на базі Пляшевської ЗОШ І-ІІІ ст. успішно  пройшов  ІІ тур Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів Радивилівщини «Козацький гарт – 2014» та  XХІІ  зльоту дитячих козацьких об’єднань Радивилівщини.

Даний фестиваль має на меті формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров’я учнівської молоді, поліпшення національно-патріотичного виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

• Його основні завдання – це:
  • відродження національних традицій та культурної спадщини українського народу;
  • підвищення рівня фізичної підготовленості та збільшення рухової активності школярів;
  • формування стійких мотивацій до самостійних занять фізичною культурою і спортом.

Лариса Сьомак, заступник директора з навчально-виховної роботи

Переглядів: 965 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/1