Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 24.03.28, 15:29

Головна » 2011 » Грудень » 1 » Кунсткамера природи
Кунсткамера природи

У житті завжди є місце для прекрасного. Саме так хочеться перефразувати відомий крилатий вислів, знайомлячись із дивовижною приватною колекцією «Кунсткамера природи» рівнянина Ростислава Шикули.

До інтерактивного спілкування з природою запрошують тисячі зібраних ним представників безхребетної фауни. Тут представлені комахи, молюски, корали, риби, голкошкірі, ракоподібні, фосарії практично з усіх континентів. Усі ці багатства природи завдяки копіткій праці ентузіаста-дослідника школярі та студенти мають можливість вивчати не лише на уроках біології та зоології, а й у музеї «Кунсткамера природи».

Учні нашої школи були дуже вражені, адже, на відміну від інших музеїв, тут можна доторкнутися до експонатів руками та сфотографуватися із будь-яким із них.

В музейній книзі відгуків ми залишили не тільки вдячні слова, а й щирі побажання пану Ростиславу за цікаву мандрівку у дивовижний світ природи, в любові до якої він знайшов себе і прагне цю любов донести до кожного серця. А ще сподіваємось, що Ростислав Ростиславович знайде вільний час, щоб відгукнутись на наше запрошення і побувати на нашій козацькій землі, відвідати нашу школу.

Педагог-організатор  В.Вараницька

Переглядів: 714 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/1