Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВівторок, 17.09.26, 17:30

Головна » 2016 » Травень » 27 » Ми закінчили початкову школу!
Ми закінчили початкову школу!

Ось і добіг до кінця ще один навчальний рік. Як одна прекрасна мить, пролетіли чотири роки навчання у початковій школі!

Дитинство – це краща пора життя людини. Але все має свій початок і свій кінець.  І саме сьогоднішній день проводить межу між дитинством та юнацтвом. Сьогодні учні 4 класу - іменники-випускники початкової школи!

На родинному святі, ми пригадали як вперше покликав шкільний дзвінок  на перший урок.  Якими несміливими неумійками ви зайшли за мною в шкільні двері.  Як вчилися безшумно сідати і вставати з-за парти. Як одержували свої перші бали.  А сьогодні він дзвенить для вас у четвертому класі востаннє. Вітає вас із закінченням початкової школи.

Прямуй, дитино, в добру путь.
У світ, де вчаться і ростуть!
Розумна і щаслива будь,
А перші кроки не забудь!

Хом’як Л.В., перша вчителька

Переглядів: 110 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 4.0/2