Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВівторок, 18.04.24, 04:35

Головна » 2016 » Лютий » 25 » «Мова - життя духовного основа»
«Мова - життя духовного основа»

23 лютого в Пляшевській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено інтелектуальну гру «Мова - життя духовного основа», присвячену Міжнародному дню рідної мови.

Цим святом учні засвідчили свою шану і любов до рідного слова, глибоке переконання в тому, що рідна мова для кожного - найпрекрасніша і найвеличніша. Учні завітали у світ крилатих висловів, завітали у майстерню редактора, інсценізували уривок із твору М.Куліша «Мина Мазайло», співали пісні про мову.

Слід відзначити учнів: Зозулю Мар’яну, Федорчук Вікторію, Ткачук Марію, Стрільця Павла, Романюк Анастасію, Пилип’юк Вікторію, Юхимчук Аліну, Сидорук Діану, Романюк Андріану, Масюк Іванну, Чирську Тетяну, Сьомак Валентину, Ткачук Софію, Юхимчук Андріану, учнів 5 класу.

Ковальчук Світлана Антонівна, вчителька української мови та літератури

Переглядів: 133 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/1