Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 24.04.25, 12:04

Головна » 2018 » Травень » 7 » Нашій школі - 50!
Нашій школі - 50!

Першого вересня 2018 року Пляшевській середній школі (нині Пляшевський ліцей) виповнюється 50 років. За цей час школу закінчили 1014 випускників. Серед них є науковці та військові, вчителі та медики, державні службовці і працівники правоохоронних органів, підприємці та фермери. Ми гордимося Вами. За 50 років наша школа постаріла, хоча є у ній на даний час новий шкільний автобус, сучасний комп'ютерний клас, мультимедійний комплекс, інтернет, майстерня, спортзал, газова котельня, комфортний гуртожиток. Виготовлено проектно-кошторисну документацію на заміну енергозберігаючих вікон та даху. Народний депутат України Олександр Дехтярчук обіцяє виділити кошти з держбюджету на виконання цих робіт. Ми дуже за це йому дякуємо. Проте, на даний час, в школі морально застаріли меблі, потрібно удосконалити шкільний музей, придбати сучасні засоби навчання. Тому адміністрація школи звертається до успішних випускників з проханням благодійної допомоги. Так хочеться, щоб завдяки спільним зусиллям, школа (ліцей) стала  взірцевою, на нашій землі, уславленій козацькою звитягою.

Реквізити для перерахунку коштів:
Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Демидівської селищної ради
Код ЄДРПОУ 41845587
р/р 31554326138808 в ГУДКСУ у Рівненській області
Призначення: благодійна допомога для "Пляшевського ліцею"

Ремесник П.А., директор ліцею

Переглядів: 583 | Додав: gonchar2101 | Рейтинг: 5.0/2