Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.03.29, 15:14

Головна » 2015 » Лютий » 17 » Пам'яті Івана Богуна
Пам'яті Івана Богуна

17 лютого, в день смерті відомого полковника Івана Богуна, в школі відбувся тематичний ранок, присвячений 351-ій річниці його страти. Зворушливо про сторінки життя відомого героя Берестецької битви розповідали наукові співробітники Національного музею-заповідника "Поле Берестецької битви" Скруха С.А., Чирська М.В.

Учні школи виступили з повідомленнями про героїчну долю славетного лицаря України; вони глибоко вивчають історію Берестецької битви. На фасаді школи за ініціативи Львівської поетеси Євгенії Лещук 15 лютого 2008 року відкрито меморіальну дошку на честь Івана Богуна. Сьогодні як ніколи, коли ворог веде війну проти України, нам необхідний волелюбний козацький дух, воля до перемоги в ім'я утвердження єдиної незалежної унітарної держави України.

П.Ремесник, директор школи

Переглядів: 497 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 1.0/1