Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.03.29, 11:11

Головна » 2019 » Лютий » 6 » Перемога в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція»
Перемога в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція»

Радо вітаємо вихованців гуртка «Декоративно-прикладне мистецтво», зокрема, ученицю 11 класу Віку Пилипюк, голову учнівського самоврядування Пляшевського ліцею, котра успішно представила роботи гуртківців ліцею на конкурсі в Демидівському Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради в рамках Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція».
  За підсумками обласного етапу Конкурсу Віку Пилипюк нагороджено Дипломом комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради за напрямом «Новорічний подарунок».
  Вітаємо Надію Степанівну Чубай, вчительку англійської мови Пляшевського ліцею, керівника гуртка, котра широко пропагує серед молоді бережливе ставлення до природи,  розвиває творчу ініціативу та пізнавальну діяльність учнів, формує практичні уміння та навички по виготовленню новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику, формує високий рівень еколого-естетичної культури учнів.
  Бажаємо переможцям завжди бути в пошуку нових задумів та ідей, ніколи не розлучатися з натхненням, постійно відчувати щастя та радість, з кожним днем наповнюючи цей світ своїми чудовими виробами, зробленими власними руками.

Адміністрація ліцею

Переглядів: 517 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/5