Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 24.04.25, 12:17

Головна » 2011 » Грудень » 15 » Пісні зимових свят
Пісні зимових свят

Із кожним прийдешнім днем грудня душа кожного із нас мимоволі завмирає в очікуванні дива. І наперекір погоді, що не хоче дарувати зимову казку, святковий настрій запанував в стінах Пляшевської ЗОШ І-ІІІ ст. Бо тут  зазвучали пісні зимових свят. Саме такою була тема відкритого уроку вчителя музики  Пляшевської ЗОШ І-ІІІ ст. Гогоя С. В. для вчителів музичного мистецтва району, що відбувся в рамках засідання районного методичного об’нання на базі нашої школи.

Готуючись до уроку, шестикласники з книги Псалмів дізналися, що «ми повинні славити Господа в піснях, поки існуєм», а це було найкращою мотивацією для того, щоб розучувати та виконувати колядки. Тут же відбулося знайомство з творчою спадщиною В. Барвінського та М. Леонтовича, які свого часу створили обробки народних колядок.

Справжньою окрасою уроку була зустріч з місцевою поетесою, авторкою та виконавицею власних пісень Світланою Скрухою, яка виконала авторську колядку «Святий вечір».Учні 6 класу впевнено перейняли естафету, розучивши і виконавши колядку «На Різдво Христове».

І полинув в піднебесся триголосний піснеспів, віщуючи прийдешню радість, сповнюючи душу по вінця Різдвом.

Заступник директора Пляшевської ЗОШ І-ІІІ ст.

з навчально-виховної роботи Сьомак Л. Я.

Переглядів: 837 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/3