Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.04.19, 01:40

Головна » 2011 » Листопад » 16 » Подорож у Пересопницю
Подорож у Пересопницю

12 листопада учні та вчителі Пляшевської школи побували у селі Пересопниця – батьківщині української Першокниги.

Усі були вражені величчю культурно-археологічного центру. Споруда має вигляд розгорнутого Євангелія та свічки, в триярусному вимірі, зі скульптурами творців Першокниги. Учні та вчителі з цікавістю слухали змістовну розповідь екскурсовода пані Неоніли. Найбільше захоплення викликало Пересопницьке Євангеліє, вага якого становить 9 кг 300 г.

Діти побували у частині музею під відкритим небом – обійсті княжого дружинника, із будиночками в стилі XII-XIIII ст., частоколом, криницею, різними предметами домашнього ужитку, а також у Свято-Михайлівській церкві.

Педагог-організатор В.Вараницька

Переглядів: 652 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/2