Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСереда, 24.04.24, 16:38

Головна » 2012 » Січень » 14 » Профілактика правопорушень
Профілактика правопорушень

Напередодні Новорічно-Різдвяних свят, з метою профілактики злочинності серед неповнолітніх, традиційно відбулася зустріч дільничного інспектора Сови Андрія Степановича  з старшокласниками школи.

В ході розмови були підняті найболючіші проблеми нашого сьогодення, а саме: вживання неповнолітніми алкогольних напоїв, наркотичних речовин,  правила перебування у культурно-дозвіллєвих центрах та інші. Також Андрій Степанович повідомив учням про рішення сесії Пляшевської сільської ради, прийнятого цього ж дня, щодо вище згаданих питань.

Питання  профілактики злочинності знаходяться на особливому контролі у нашій школі. Проводиться просвітницька робота з батьками та учнями.  Адже ми глибоко переконані, що лише  тісна та цілеспрямована співпраця сім’ї, школи,  усіх державних  та громадських організацій принесе очікуваний результат.

Заступник директора школи з виховної роботи

Скруха Петро Дмитрович

Переглядів: 661 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/1