Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 24.03.28, 21:21

Головна » 2019 » Листопад » 29 » Прощання з осінню
Прощання з осінню

Деколи, для магії не потрібні і чарівні палички. От що можуть допитливі оченята та умілі  ручки.
  Учні нашого ліцею виявились справжніми чародіями,  котрі звичайний день вміють перетворити на свято! Свято чарівниці-осені, котра на прощання розповіла нам казку... І хоч вона виявилась трішки моторошною - згадувався Хелловін, та нам було аніскілечки не страшно, адже ми - разом!
  Та дітки не просто веселились, а ще й вчились, вчились весело, беручи участь у невеличких конкурсах та іграх, які допомогли запам'ятати слова, пов'язані із Хелловіном.

Танець учнів 7, 6, 4 та 2 класів повернув "бабусю" Богдану Причепу у її молодість, а її "внучка" Ангеліна Якобчук буде тепер користуватись гаджетами в міру і для навчальних цілей. Юрій Юрчук,  Олег Томашевський, Марія Заводська та Яна Пилипів закружили нас у ніжному вальсі.
  А далі було дуже смачно - на усіх нас чекав солодко-мандариновий стіл!

P.S.: thanks for a wonderful day!
See you on Monday!))

Чубай Надія Степанівна,