Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.04.19, 23:25

Головна » 2015 » Травень » 13 » «Прощавай, Букварику!»
«Прощавай, Букварику!»

У спортивному залі школи, прикрашеному кульками, квітами, відбулося найголовніше свято учнів 1 класу - «Прощавай, Букварику!».

Це той день, коли вони завершили працювати з першим у своєму житті підручником - Букварем, і разом із своєю вчителькою Пекарською Оксаною Антонівною прощаються із цією мудрою і для кожної людини необхідною в житті книгою.

Мами, бабусі, гості свята разом із першокласниками раділи тому, що перша сходинка на шляху до знань вже подолана.  Учні 1 класу радо показували всі свої таланти: декламували, співали, танцювали… Звучало багато щирих і теплих слів у адресу Букваря, першої вчительки, яка так терпляче допомагала долати всі труднощі, на адресу батьків, що разом вчилися із першокласниками та дарували своє тепло і підтримку.

Не обійшлось і без перших у житті учнівських нагород за старанність, наполегливість, успіхи…
   Хочеться вірити, що поради свого першого друга-Букварика першокласники запам'ятають на  все своє життя. Ростимуть  здоровими і сильними, і не забуватимуть: «Хто багато читає, той багато знає»! Хай всім щастить!

Заступник директора з навчально-виховної роботи Сьомак Л.Я.

Переглядів: 504 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 3.0/2