Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 24.04.18, 20:28

Головна » 2012 » Жовтень » 22 » Районний семінар вчителів географії
Районний семінар вчителів географії
   18 жовтня Пляшевська ЗОШ гостинно відкрила свої двері учасникам районного семінару вчителів географії. В рамках даного семінару був проведений відкритий урок географії в 7 класі (вчитель Польова О.І.) за темою:   «Індійський океан», метою якого було сформувати уявлення учнів про особливості географічного положення Індійського океану, етапи його дослідження, рельєф дна, особливості клімату, органічного світу та природні ресурси; поглиблювати практичні навички роботи з картою; розвивати логічне мислення.

Учні демонстрували гостям свої вміння і навички, долаючи «географічний крос», складаючи «візитну картку Атлантичного океану».

Вчителька вміло зуміла мотивувати учнів до пізнання нового, запрошуючи до дивовижної подорожі Індійським океаном.

Семикласники виявилися допитливими дослідниками. Використовуючи раніше набуті знання з географії океанів, вони  описали і географічне положення, і особливості геологічної будови  та рельєф дна Індійського океану, особливості клімату. Склали при цьому лоцію. Урок пройшов організовано. Учні разом з вчителькою досягли поставленої перед уроком науково-методичної мети. Технічне забезпечення уроку (а проходив він у новому кабінеті інформаційно-комунікаційних технологій) сприяло цьому.

Доводиться лише побажати учням і вчительці можливостей здійснювати не лише заочні подорожі та дослідження, а реальні.

Заступник директора з НВР Сьомак Л.Я.

Переглядів: 774 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 0.0/0